Moi Podopieczni
Kamil
Celem Kamila było pozbycie się tłuszczu i osiągnięcie wymarzonej sylwetki plażowej. Podczas redukcji Kamil zgubił 12 cm z obwodu pasa, zachowując masę mięśniową. Podstawą były 4 ciężkie treningi siłowe w tygodniu i kilka jednostek cardio.
- 11 kg | Współpraca Online
Malwina
Malwina przez większość naszej współpracy trenowała w domu. Efekt widoczny na porównaniu to 8 kilogramów mniej, 8 cm z obwodu uda i aż 15 cm mniej z obwodu pasa! Kilka słów od Malwiny na temat naszej współpracy: tinyurl.com/PWMalwina
- 8 kg | Współpraca Online
Aleksandra Paczosa
Podczas metamorfozy udało się ujędrnić całe ciało, poprawić zarysy mięśni, podkreślić wcięcie w talii, wysmuklić nogi oraz podnieść pośladki. Ola trenowała w warunkach domowych.
- 6 kg | Współpraca Online
Michał Bąk
Podczas przemiany Michała zbudowaliśmy sporo masy mięśniowej i znacznie zwiększyliśmy obwody (m.in. + 13 cm w obwodzie klatki piersiowej). Dzięki dobrze dobranym ćwiczeniom udało się również skorygować postawę i znacznie poprawić sprawność.
+ 9 kg | Współpraca Online
Karolina
Widoczne zarysy mięśni brzucha, kształtne uda, podniesione pośladki, diametralna redukcja cellulitu jak również korekcja wady postawy oraz redukcja dolegliwości bólowych w stawach biodrowych to jedne z wielu rzeczy, które udało się osiągnąć podczas wspólnych treningów.
- 12 kg | Treningi personalne
Patryk
Poprawie uległo praktycznie wszystko łącznie ze stylem życia, samopoczuciem czy sprawnością. Jednym z celów Patryka było podciągnięcie się na drążku, aktualnie podciąga się kilka razy w każdej z serii. Zdjęcie po prawej stronie jest efektem redukcji, po której rozpoczęliśmy etap budowy masy mięśniowej.
- 25 kg | Treningi personalne