Współpraca online

Pakiet
1 miesiąc

 • Indywidualny plan żywieniowy i treningowy
 • Regularne modyfikacje w diecie i treningach
 • Posiłki z przepisami i podanymi makroskładnikami
 • Lista zakupów
 • Linki do ćwiczeń w wersji video
 • Kontrola postępów i stały kontakt
299 PLN wybierz

Pakiet
6 miesięcy
oszczędzasz 595 PLN

 • Indywidualny plan żywieniowy i treningowy oraz mini ebook z podstawową wiedzą
 • Regularne modyfikacje w diecie i treningach
 • Posiłki z przepisami i podanymi makroskładnikami
 • Lista zakupów
 • Linki do ćwiczeń w wersji video
 • Kontrola postępów i stały kontakt
1199 PLN wybierz

Co otrzymasz korzystając ze współpracy online

Plan treningowy

Spersonalizowany plan treningowy dobrany pod Twoje możliwości, cel i warunki (trening na siłowni lub w warunkach domowych). Plan treningowy zawiera wszystkie niezbędne zmienne oraz informacje do jego poprawnego wykonania (pod planem treningowym zamieszczam wszelkie instrukcje). Do każdego ćwiczenia dołączam również film instruktażowy.

Trening w domu i atlas ćwiczeń

Możliwość treningu w domu przy użyciu minimalnej ilości sprzętu.

Analiza techniki ćwiczeń w formie nagrań

Możesz przesyłać mi filmiki z treningów dzięki którym będę mógł wyłapywać wszelkie błędy techniczne i na tej podstawię Cię korygować tak abyś bezpiecznie i efektywnie wykonywał/a wszystkie ćwiczenia.

Kontrola postępów i stały kontakt

Będę do Twojej dyspozycji przez cały okres trwania współpracy. Potrzebne zmiany w treningu będę wprowadzał na bieżąco, tak abyś osiągał optymalne efekty. Chętnie odpowiem na Twoje pytania dotyczące planu treningowego.

Jak wygląda współpraca online?

 • Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety rozpisuję indywidualną dietę, plan suplementacji oraz plan treningowy, wszystko to będzie optymalnie dobrane do Twoich preferencji, możliwości oraz stanu zdrowia.
 • W ciągu 5 dni roboczych od wypełnienia ankiety otrzymujesz konkretny plan działania.
 • Po pierwszym tygodniu czekam na Twoją relację odnośnie otrzymanych rozpisek, w razie potrzeby wprowadzam niezbędne korekty.
 • Regularnie co 7 dni przesyłasz mi wypełniony arkusz pomiarów ciała oraz co 14 dni obszerną relację jak Ci idzie z dietą, treningami, jak się czujesz itp. Możesz także dołączyć zdjęcia posiłków oraz filmiki z wykonywanych ćwiczeń.
 • Przez cały okres trwania współpracy utrzymujemy stały kontakt i służę Ci pomocą. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszej współpracy oraz w razie potrzeb wprowadzę korekty w planie.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, jeśli jesteście zainteresowani takim rodzajem współpracy skontaktujcie się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Uzgodnimy szczegóły współpracy oraz przygotuję dla was indywidualną ofertę.

Nie rozpisuję diet wegańskich i wegetariańskich. Jeżeli z mięsa wybierasz tylko ryby, to spokojnie sobie z tym poradzimy.

Tak, współpracuję również ze sportowcami, którym pomagam poprawić wyniki sportowe.

Tak, natomiast chciałbym zaznaczyć, że aktywność fizyczna będzie dużym sprzymierzeńcem podczas osiągnięcia obranego celu, a niekiedy może okazać się niezbędna np. podczas budowy masy mięśniowej czy ujędrnienia ciała.

Tak, pod warunkiem, że problemy zdrowotne nie są poważne. Jeśli masz problemy ze zdrowiem proszę żebyś przed podjęciem współpracy skontaktował/a się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Zostawiam Ci również mail: kontakt@pwtrener.pl

Nie współpracuję z kobietami w ciąży, osobami stosującymi insulinę, osobami poniżej 16 roku życia oraz z osobami które mają zaburzenia odżywiania.

Zdjęcia sylwetki nie są niezbędne lecz będą bardzo pomocne przy tworzeniu planu oddają faktyczny stan sylwetki.
Gwarantuję, że nikt poza mną nie będzie miał dostępu do Twoich zdjęć. Pamiętaj jednak, że zdjęcia porównawcze przed i po dają bardzo dużą satysfakcję oraz motywację do dalszego działania!

Jeśli jesteś osobą zdrową i czujesz się dobrze to badania nie będą konieczne. Jeśli natomiast masz jakieś problemy zdrowotne to na podstawie ankiety mogę zlecić wykonanie niektórych badań krwi, będą one pomocne przy tworzeniu planów.

Dieta rozpisana jest na 7 dni tygodnia, każdy dzień zawiera podsumowanie kalorii, makroskładników oraz najważniejszych witamin i minerałów.
Do każdego posiłku załączony jest również przepis oraz podsumowanie kalorii i makroskładników. Staram się układać dietę w taki sposób żebyś mógł/mogła dowolnie wymieniać posiłki w skali tygodnia (dokładne instrukcje zamieszczam w zaleceniach w przesłanej diecie).
Do diety dołączam również listę zakupów, tygodniowy przegląd posiłków oraz zalecenia w których znajdziesz m.in. plan suplementacji.

Plan treningowy domyślnie rozpisuję w programie Excel, oczywiście plan mogę przesłać też np. w pliku pdf czy doc.
Plan treningowy zawiera wszystkie niezbędne zmienne oraz informacje do jego poprawnego wykonania (pod planem treningowym zamieszczam wszelkie instrukcje). Do każdego ćwiczenia dołączam również filmik instruktażowy.

Oczywiście, dietę modyfikuję na bieżąco w razie Twoich potrzeb, dostępności produktów oraz aktualnego stanu rzeczy tak żeby przynosiła optymalne efekty dobrane do celu.

Układam dobrane indywidualnie pod Twój cel. Jeżeli chcesz się odchudzać, zbudować masę mięśniową, poprawić zdrowie czy wyniki sportowe, w każdym przypadku chętni Ci pomogę.

Oczywiście! Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy i ustalimy szczegóły.

Tak, istnieje taka możliwość. Jeśli chcesz rozłożyć płatność na raty skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.